David LynchI

David Keith Lynch

8,7
10 713 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby David Lynch

http://www.rp.pl/artykul/589883_Duchowy-odlot-Davida-Lyncha-.html

grezyl

Eetam, i co z tego że czub z niego? Już od dawna mysle, że kilku klepek mu w głowie brakuje. Ważne, że filmy robi nieziemsko dobre :) No chyba, że ktos za mąż chce za niego wyjsc...

Zreszta - chyba wiekszosc moich ulubionych rezyserow uważam sa wariatów, idiotów lub hipokrytów. :)

addam23

Zreszta na youtubie można znalezc stary juz filmik z jego jakiegos spotkania w niemczech. Jakis dziwnie ubrany gosć takie brednie tam wygadywał, że się wszyscy kulali ze smiechu. Pozniej sie oburzyli po jakims jego zdaniu (cos o hitlerze bodaj) i wyklad sie skończył :)
Lynch pózniej podszedl do mikrofonu, powiedzial ze wprawdzie nie rozumie co ten dacet mówił (bo po niemiecku to bylo), ale zna go dobrze i to bardzo mądry bla bla bla.

Po prostu żeby być dobrym artystą - trzeba bujać w obłokach, nie stąpać po ziemi. No i to widać w innych sferach życia takich osób....

addam23

No i wiemy już dlaczego nie kręci kolejnych filmów :)

addam23

tacy ludzie jak Lynch czyli ostayni z gatunku prawdziwych artystow kina moga saobie pozwolic na jeden fil na dekade. Pi,rdola system !

addam23

TO WYMIEN tYCH ulubiencow.........

grezyl

Ojej! To straszne on nie jest katolikiem! niech więcej ię nie osmiela kręcic swoich szatańskich dzieł w Polsce!!!

grezyl

cała prawda o tobie: DUPEK!

użytkownik usunięty
grezyl

O nie, On medytuje! Zapewne ma także konszakty z diabłem, kąpie się w krwi młodych dziewic i rysuje pentagramy wszędzie gdzie się tylko da. A i najważniejsze: nie wierzy w to, w co wierzysz Ty.....

Opanuj się...

grezyl

rzepa jako źródło obiektywnej informacji, gratuluję ;)

grezyl

I cóż z tego, że sekciarz? Każdy związek wyznaniowy powinien być tak samo traktowany, są jednak ograniczeni ludzie którzy nie potrafią tego zrozumieć. Wiary i niewiary nie można osądzać w kategoriach dobro-zło. Można wierzyć w Chrystusa, a można w wielki śpiewający widelec - Twoja sprawa w co wierzysz.
Poza tym, ten człowiek i tak osiągnął wiele i jeżeli ta medytacja pomaga mu tworzyć - to ja jestem jak najbardziej za ;)

Ardhiel

....to ja chce sie zapisac do Kosciola śpiewającego widelca! gdzie zapisy? Drugi!

schiz

Nie będziesz miał sztućców przede mną
Nie będziesz brał piosenek widelca Twego nadaremno (ani żadnej łyżki, która w szufladzie jest).
(jeżeli uraziło to czyjeś uczucia religijne to przepraszam ;D)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones