David LynchI

David Keith Lynch

8,7
10 713 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby David Lynch

...3 sezonie TWIN PEAKS...Pisze to calkiem na serio i przemyslalem wszystko na spokojnie.Jak mozna tak spierd...olic tak swietnie zapowiadajacy sie serial!!! To mi sie nie miesci w glowie by bez sensu i niepotrzebnie skakac fabularnie z odcinka na odcinek gubiac wazne watki a zamiast je rozwinac ten koles wymysla nowe watki i wszystko przestaje sie trzymac kupy zupelnie jak w jego gniocie nad gniotami czyli INLAND EMPIRE.W nowym TWIN PEAKS az sie prosilo by z odcinka na odcinek stopniowo rozwijac ciekawe watki a nie je olewac i wracac do nich dopiero za 3 lub 4 odcinki.Dales pan plame po calosci z tym pomyslem by wciskac bez sensu mase niepasujacych watkow psujacych widzowi przyjemnosc ogladania.Do konca 3 sezonu u nas w Polsce zostaly 2 odcinki...Zaledwie 2 odcinki i znajac dokonania i debilne pomysly pana Lyncha to wlasnie teraz na sile bedzie probowal wszystko polaczyc do kupy co zapewne mu nie wyjdzie.Wiadomo ze nie opluwam calego 3 sezonu bo bylo pare na serio fajnych pomyslow i ciekawych odcinkow ale do uja pana ten serial powinien trwac maks 10 odcinkow a nie 18 odcinkow z czego polowa to bezsensowny belkot zrobiony na sile by serial nie byl za krotki.Zaraz mi pewnie jakis pseudo-intelektualista hejter wyskoczy z tekstem ze to ja jestem durny albo ze nie rozumiem przekazu tego rezysera.Znam dokonania Lyncha od lat i wiem jedno... w 3 sezonie TWIN PEAKS przekombinowal tak samo jak przekombinowal tworzac INLAND EMPIRE.To by bylo na tyle i mam nadzieje ze na 3 sezonie sie zakonczy i bron boze nie dostanie propozycji by zrobic 4 sezon.Im dalej bedzie tylko gorzej i nie uratuje tego masa znanych aktorow ktorzy mieli w 3 sezonie duzo epizodow.Nie mozna liczyc na sukces serialu tylko i wylacznie bazujac na sentymencie widzow do paru znanych aktorow.Nie tedy droga... Stworzyc belkot kazdy debil umie gorzej zrobic cos ponadczasowego przemyslanego i nie bazujacego na sentymentach. Jest mi smutno bo jako fan starego TWIN PEAKS czuje sie jakby niektorymi odcinkami nowego sezonu napluto mi w twarz...

punisher822_filmweb

why so serious ??? Twin Peaks zawsze było manieryczne, jak większość filmów tego Pana - kochaj albo rzuć...

punisher822_filmweb

Przepraszam za wcześniejszą wypowiedź - właśnie obejrzałem 8 odcinek - tak, masz rację, to jest bełkot w czystej postaci - nie wiem czy dotrwam do końca serii - męczę się strasznie przy większości odcinków...A tak kocham pierwsze dwa sezony i Ogniu krocz za mną.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones