David LynchI

David Keith Lynch

8,7
10 713 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby David Lynch

A konkretnie w Katowicach. Mówię o bieżącym tygodniu. W czwartek Lynch będzie na jakimś koncercie w kinoteatrze Rialto.
Chciałbym się dowiedzieć, jak długo pan David będzie w Polsce? Czy będzie możliwość zdobycia autografu?
Zna ktoś jakieś szczegóły?

guliver_filmweb

w katowicach odbywa sie aktualnie projekt o nazwie 'ars cameralis'. W ramach jego dzialanosci na slask przyjezdza wiele artystow, m.in aktorzy, muzycy i jak rowniez widac ludzie kina dajac pokazy swojej działalnosci.
Co do czwartku obecnosc pana lyncha nie jest pewna, ale jutro, dokładnie w rondzie sztuki jest otwarcie jego wystawy (grafik i fotografi) na których ma sie pokazać (organizatorzy tego niestety nie gwarantują - on robi tylko to co chce). Wejscie niestety tylko na zaproszenia (nie do kupienia), z czego jedno, o cudowne znajomości,udało mi sie zdobyc
Dodatkowo od poniedzialku do czwartku w centrum sztuki filmowej mamy przegląd jego filmów.

użytkownik usunięty
irrian

Mr Lyncha spotkałam dziś w hotelu Monopol w Katowicach. Oczywiście mam autograf (kij z tym że na kuponie do multikina :D). Zdecydowanie jeden z najbardziej szczęśliwych dni!

guliver_filmweb

Chciałbym tylko zauważyć, że ostatnimi czasy Lynch co chwila jest w Polsce, głównie w Łodzi...

Pawian

W tym roku akurat nie przyjechał na Camerimage, a szkoda, bo wybrałbym się tam chociażby ze względu na niego. Łódź to moje rodzime miasto.

freakingduffy

no ale tydzień przed był na konferencji prasowej w Łodzi. Dzień później natrafiłem na niego w restauracji, więc spotkać go to ostatnio nie wyczyn

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones