David LynchI

David Keith Lynch

8,7
10 718 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby David Lynch

od razu pomyślałam o Geoffrey'u Rush'u, który w ,,Jak zostać królem'' grał specjalistę od dykcji.

Blau95

U mnie w głowie siedzi Gordon Cole.

Troublesome

Gordon?
W sumie... ale Cole chyba wygląda trochę młodziej

Blau95

Gordon Cole to kreacja Lyncha z Twin Peaks.

Troublesome

Powaga??? To on??? Wpisałam po prostu w google grafika ''Gordon Cole'' i pokazały mi się fotki :)
No tak, to w sumie było kręcone tak dawno temu...
Nie wiedziałam, niestety nie oglądałam jeszcze tego serialu :( Ale muszę szybko to nadrobić.

Blau95

A widziałaś już jakieś filmy Lyncha?

Blau95

Jak wiele?

Troublesome

Zależy, ile to jest dla kogoś to ''wiele''.
Sądzę, że jednak niewiele.
Czemu pytasz?

Blau95

Bo przed oglądaniem Twin Peaks dobrze jest już trochę obyć się z twórczością Lyncha. Dzięki temu przyjemność z oglądania będzie większa. ; )

Troublesome

Taak...? :) Hah, ok, to jeszcze trochę się ''obędę'' z jego twórczością i dopiero potem obejrzę ,,Twin Peaks'' ;D

Blau95

A i tylko pamiętaj aby "Twin Peaks: Ogniu krocz ze mną" oglądać po serialu ( o ile się spodoba). : )

Troublesome

Ok ;) Taki nawet miałam zamiar.

Blau95

To oczywiste, ale nie zaszkodzi wspomnieć, kiedyś czytałem kilka opinii jaki to głupi film etc. Żadnej z tych osób nie przyszło do głowy, że najpierw serial. : D

Troublesome

No taa, oglądają film, a pewnie nawet nie wiedzą, kto to Laura Palmer itd. Bezmyślność wystawia potem niskie oceny.

Blau95

Dokładnie.

Troublesome

A wiedziałeś, że jest piosenka ,,Laura Palmer''? Wykonuje ją zespół Bastille :)

Blau95

Pierwszy raz słyszę, ale i tak nie trafił do mnie.

Blau95

W Lublinie działa zespół The Diary of Laura Palmer. Polecam ich radosną twórczosć

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones