David LynchI

David Keith Lynch

8,7
10 713 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby David Lynch

ktoś by powiedział(nieobeznany z jego twórczością i co bardziej wrażliwy)nawet chore.Na pewno jego twórczość jest oryginalna,daleka od komercji ale nie wiem czy facet nie przegina za bardzo....a może to wpływ jakiś psychodelików albo po prostu ma ostro porypane w tej swojej głowie,bo innego wytłumaczenia nie znajduję:D

aronn

To fakt, gość ma ostro w głowie namieszane i ciężko by mi było uwierzyć, że nie ma, lub nie miał do czynienia z żadnymi środkami odurzającymi.

_wojti_

jego filmy ciężko zinterpretować, gość non stop miesza wątkami, ... taki efekt trochę jak ze snu, ... albo jak choroba schizofreniczna, polecam wg mnie najlepszy Lost Highway :D ...

mieszkoxxx

może i Lynch nie jest najnormalniejszy na świecie, ale jego filmy to moim zdaniem istota kina, nie tyle opowiadaja jakąś historyjkę,
co pokazują myśli, emocje, to co kieruje ludźmi itp. Często to taka jakby psychoanaliza. Freud też miał ostro namieszane w głowie :D

arnoldlayne

dobrze powiedziane

użytkownik usunięty
aronn

Trzeba zacząć od tego, że nie wszyscy lubią takowy gatunek (gatunki) filmowy jaki tworzy Lynch. Dlatego też nie musi się podobać wszystkim.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones