David LynchI

David Keith Lynch

8,7
10 718 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby David Lynch

1 listopada w Bydgoszczy rozpoczyna sie 25. Festiwal Camerimage
Brdzie to jubileuszowa edycja. Jednym z gości festiwalu będzie David Lynch. Artysta otworzy w Toruniu swoją wystawę, która będzie swoistym przekrojem poprzez jego dzieła filmowo-malarskie.

Wernisaż, w którym weźmie udział reżyser, odbędzie się 12 listopada w Centrum Sztuki Współczesnej "Znaki Czasu" w Toruniu. Ekspozycja będzie dostępna dla zwiedzających do 18 lutego 2018 roku.

Ktoś wybiera się?


http://kultura.gazeta.pl/kultura/7,114438,22430855,david-lynch-przyjedzie-do-tor unia-tworca-twin-peaks-otworzy.html

Roland_Kirk_Rahsaan

Ja się wybieram :)

Zloty_Deszcz

Ooo! Czyli ktoś się jednak wybiera :)

Udało Ci się dostać zaproszenie na 12 listopada? Bo tylko z zaproszeniem wpuszczają niestety. W ogóle to firma, która organizuje wystawę się nie postarała, dla tzw. zwykłych śmiertelników było tylko 100 zaproszeń i to pod warunkiem, że kupisz książkę. Batalia była sroga mi się nie udało niestety. Wybieram sie, ale dopiero w dniu kiedy Lynch będzie rozprawiał o medytacji wtedy wstęp jest wolny.

Roland_Kirk_Rahsaan

Udało mi się kupić książkę, czym byłem zaskoczony, bo rzeczywiście było ciężko. Ponoć specjalnie na tę przedsprzedaż zwiększyli moc serwerów, ale gdy wybiła 12:00, to i tak strona sklepu była nieźle zamulona i kilka razy wyskakiwał mi błąd w czasie kupowania.

Myślę, że tak czy siak warto przyjść, bo jeżeli ktoś z zaproszeniem nie zjawi się do 17:00, to wtedy będą wpuszczać ludzi bez zaproszeń. A oprócz wykładu na temat medytacji transcendentalnej ma się odbyć jeszcze spotkanie z Lynchem we wtorek w Bydgoszczy - na nie mają wpuszczać tylko posiadaczy kart wstępu, ale te ponoć można kupić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones