David LynchI

David Keith Lynch

8,7
10 713 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby David Lynch

Zna ktoś adres jego dilera?

Jimmy

Jego mózg po prostu non stop wydziela PCP

Jimmy

On sam przyznał, że palił w młodości tylko trawkę, ale to już przeszłość. W każdym razie dużo jego pomysłów wywodzi się pewnie z jakichś podświadomych, sennych wyobrażeń, a on sam podkreślał, że wiele daje mu medytacja, której się poddaje od wielu lat.

Jimmy

ja znam dilera, nawet mi raz się chwalił, że sprzedawał towar Lynchowi i Dennisowi Hopperowi;)

Thommy

To chyba dobry towar ci sprzedali, skoro tam długo nie gościłeś tutaj na filmwebie, welcome back...

Jimmy

^^
Oczywiście jaja sobie zrobiłem.

Thommy

Wiem o tym doskonale... niemniej jednak dobrze cię widzieć, bo kojarzę cię doskonale spod rozmaitych topek...

Jimmy

Tutaj na FW się czuję prawie jak w domu, albo jak ryba w wodzie:]

Thommy

Ja też, jak tatyne w maminym. Choć zdecydowanie wolałem stary filmweb. Czemu tak długo cie nie było...?

Jimmy

A wiesz, różne takie perypetie zdrowotne miałem, m.in. pobyt w szpitalu, terapię grupową, trochę jeździłem za granicę, trochę po Polsce, działałem trochę na fdb.pl, ale tamto to przy FW małe piwko:) No, ale wróciłem i mam nadzieję, że będę tu wchodził tak często jak kiedyś.

Thommy

Mieliśmy w liceum takie powiedzonko "chcesz mieć dobrą jazdę: zarzuć kwasa i idź na Lyncha", więc myślę, że trop LSD jest jak najbardziej na miejscu. Ja oczywiście tego nigdy nie zrobiłem z uczciwości kinomana..
ps no właśnie chłopaki znowu z powrotem.

Picu

Wartość filmów Lyncha polega na tym, że wystarczy któryś z nich obejrzeć bez brania kwasu czy palenia marihuany, a i tak po obejrzeniu dziwnie się czujesz:]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones