David LynchI

David Keith Lynch

8,7
10 713 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby David Lynch

Brzmieniowo przypomina to trochę trip hopowe Portishead z tą różnicą że Lynch swój wokal na całym albumie przerobił komputerowo. Ja nie przepadam za robocim wokalem ale tutaj jest to dopracowane i daje ciekawy efekt. Ogólnie album jest dosyć nierówny. Są utwory przejmująco piękne wyjęte klimatem wprost z najlepszych filmów DL. Do takich zaliczyć można Stone’s Gone Up czy wieńczący album She Rise Up. Są też bardzo dobre utwory nastawione lekko na eksperyment w rodzaju Strange and Unproductive Thinking. Bardzo dobre są też utwór tytułowy, niepokojący Crazy Clown Time i otwieracz zaspiewany przez kobiecy wokal Pinky’s Dream. Niestety część utworów jest trochę słabsza i tu główny zarzut. Gdyby Lynch jeszcze trochę popracował nad tymi poprawnymi kawałkami to byłby spokojnie kandydat do jednego z najlepszych albumów roku, trochę szkoda... Mimo to naprawdę warto. Nie tylko fani filmów DL ale również trip hopu i trochę bardziej eksperymentalnych brzmień śmiało mogą sięgnąć po Crazy Clown Time.


Jak dla mnie to brzmi trochę jak taki Tom Waits na kwasie :D

Dokładnie kilka kawałków naprawde super. Reszta troche słabsza ale mimo to jestem pod wrażeniem.

użytkownik usunięty

dla mnie lipa, niestety

użytkownik usunięty

Pewnie lubisz filmy Lyncha ale nie lubisz muzyki tego typu. CCT dostał dosyć pozytywne recenzje więc pewnie tu leży pies pogrzebany.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones