Chrysta Bell

Chrysta Bell Zucht

7,8
1 076 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Chrysta Bell

Skład agentów FBI w Twin Peaks jest dość specyficzny - Cole, Albert, Cooper, Denise, Chet, wszyscy byli na swój sposób oryginalni. I Tammy do tego zespołu pasuje. Mam wrażenie, że ona cała jest... jednym, wielkim żartem Lyncha. Spójrzcie jak się porusza, wygina, na jej dziwną mimikę, ruchy. Niby jest na 1 rzut oka całkowicie normalna, może nawet nijaka, a jednak te jej zachowania są tak dziwne, że teraz obserwuję ją bez przerwy i pękam ze śmiechu. Chrysta Bell to osoba, która artystycznie jest związana z Lynchem od długiego czasu, więc myślę, że wszystko w kreacji Preston jest bardzo dobrze przemyślane. I ja to kupuję!

Crank1976

W punkt, Tammy miała być stereotypową agentką "do łóżka", jej absurdalne gesty i ruchy, jak najbardziej o tym świadczą. Zakładam, że Lynch chciał zbudować jej postać na kanwie "marzeń sennych" dużej liczby mężczyzn, ich wyobrażeń i to mu jak najbardziej wyszło. Pozdrawiam.

goranek

Dokładnie... świetna postać. Agentka do łóżka, która w końcu do tego łóżka z nikim nie idzie. Genialna parodia!

Crank1976

Laura Dern królową.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones