PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=125357}
7,3 1 466
ocen
7,3 10 1 1466
7,3 3
oceny krytyków
The Short Films of David Lynch
powrót do forum filmu The Short Films of David Lynch

Na TVP Kultura puszczali tylko krótkometrażówki jedna za drugą z długimi przerwami.

ocenił(a) film na 8
Lecho1523

Na kulturze puścili jakąś trefną wersję. Z ciekawości sprawdziłem w sieci jak wygląda oryginał i znalazłem, ale niestety z lekorem (rosyjskim chyba).
http://www.youtube.com/watch?v=-s6iMTSRwu0

Cóż, może jeśli wszyscy będziemy płacić abonament to może TVP nie będzie kombinować z jakimiś okrojonymi wersjami, albo w nagrodę nie spieprzy tłumaczenia jak to ma miejsce w 90% filmów ;)

knopson

Nie zasługują na płacenie abonamentu, TVP Kultura owszem świetny kanał ale niepubliczny, a na 1 i 2 to shit prawie taki sam jak tvn czy polshicie, + że nie ma reklam:)

Lecho1523

Wydaje mi się, że to, co było na Kulturze to kilka osobnych krótkich metraży, a nie ten dokument. Na Kulturze nie puścili "Kowboja i Francuza", ale za to były dwie wersje "Kaleki".

ocenił(a) film na 8
knopson

Tutaj bez lektora rosyjskiego,miłego oglądania:
http://www.youtube.com/watch?v=FXzPJvIS3AM

:)

ocenił(a) film na 8
carlilly

A poza tym, no przecież po co oni maja się wysilać z tłumaczeniem na polski, lepiej wyciszyć, wrzucić pauzę z czarnym ekranem i udawać ,że pełna wersja. Paranoja, obejrzeć coś w tej naszej telewizji to graniczy z cudem, dzięki Bogu za Youtube...

carlilly

Po co od razu najeżdżać na TV? To raczej Filmweb błędnie zasugerował, że to ten dokument, a Kultura najpewniej wykupiła po prostu kilka krótkich metraży osobno, zatytułowała "Krótkie filmy Davida Lyncha" i powstało nieporozumienie ;)

Lecho1523

Specjanie sobie film nagrałem, wczoraj oglądam i... No właśnie koniec, bez tłumaczenia, komentarzy itd... Trudno. Przypomniałem sobie chociaż krótkometrażówki oglądane już chwilę temu:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones