PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=821}

Prosta historia

The Straight Story
7,7 51 006
ocen
7,7 10 1 51006
7,6 27
ocen krytyków
Prosta historia
powrót do forum filmu Prosta historia

Genialny

ocenił(a) film na 10

Dla mnie najlepszy film w historii kina! Arcydzieło! Muzyka powala z nóg. Brak mi słów.Oglądałem dziesiątki razy, za każdym razem odnajdując refleksję, humor, mądrość!
Przykre, że główny aktor odbiera sobie życie wkrótce po premierze filmu.

artur_fa

To ostatnie zdanie mogłeś sobie darować

ocenił(a) film na 10
Piotr7123

A dlaczegóż to?
Proszę uzasadnić!
To ważne, że aktor grając osobę u kresu życia, w szczególny sposób przeżywa swoją rolę, będąc świadomym zaawansowanej choroby nowotworowej. Może to jeszcze bardziej uwiarygodnia cały film?

artur_fa

Gdyż wolałbym nie wiedzieć, że główny aktor odebrał sobie życie ( co prawda mogłem nie czytać tematu).

Piotr7123

Miałeś prawo czytać , Autor tematu natomiast powinien zachować podstawowe standardy i oznaczyć temat jako spoiler. Niestety bywają ludzie, którzy nie liczą się z innymi, albo zwyczajnie nie pomyślą zanim napiszą. Nie musisz się tłumaczyć. Przeżyłam to samo, wchodząc tutaj. Ludzie mierzą innych swoja miarą - a ja zawsze oznaczam spoilery... ;/


artur_fa

Drogi Autorze tematu, bardzo Ci dziękuję za zdradzenie zakończenia filmu. To, że widziałeś go kilka razy, nie oznacza, że każdy inny Forumowicze filmwebu też już go zna i zna zakończenie.

Oznaczenie spoileru nie boli.


ocenił(a) film na 5
Sylwiaczek666

Przecież on nie zdradził zakończenia, tylko podał ciekawostkę związaną z filmem.

kingsiuger

teraz przeczytałam ponownie i zaliczyłam face palm nad głupotą własnej wypowiedzi, trzeba jednak myśleć nad tym, co się czyta :)

Sylwiaczek666

jak można być tak głupim?

Sofronow

faktycznie, nie zrozumiałam przekazu - teraz się doczytałam i zawracam honor Autorowi tematu.

Do Ciebie mam zaś inne pytanie - jak można być takim chamem?

pytanie, oczywiście, retoryczne, ale zapewne, ktoś tak mądry jak Ty, pewnie dostrzegł to od razu.

Sofronow

gwoli ścisłości - mam nadzieję że odróżniasz zarzucenie komuś głupiej wypowiedzi od pisanie, że ktoś JEST głupi.

ocenił(a) film na 10
Sylwiaczek666

Ależ nie ma o co kopii kruszyć. Zachowajmy jakiś poziom konwersacji, to w końcu forum dla ludzi kultury. Pozdrawiam wszystkich

artur_fa

jest dobrze, jest dobrze, acz moja pierwsza wypowiedź ociera się o trolling :D

Sylwiaczek666

Odróżniam.Przepraszam

Sofronow

Ja te przepraszam. Trochę za ostro Ci pojechałam, może dlatego, że byłam przed dawką obowiązkowej porcji kofeiny i zarwałam noc..

ocenił(a) film na 10
Sylwiaczek666

No, i jak się ładnie zrobiło :)

ocenił(a) film na 10
artur_fa

Zgadzam się :) do tego bardzo mnie zaskoczył fakt, ze to film Lyncha. Nowa - inna twarz starego mistrza :)
Pozdrawiam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones