PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=417814}

Kocham kino

Chacun son cinéma ou Ce petit coup au coeur quand la lumière s'éteint et que le film commence
6,9 3 405
ocen
6,9 10 1 3405
6,7 10
ocen krytyków
Kocham kino
powrót do forum filmu Kocham kino

Wielkie rozczarowanie

ocenił(a) film na 4

Etiudy w większości bez pomysłu, bez życia. Ja rozumiem, że tematem jest kino, ale wydaje mi się, że nie wystarczy pokazać tylko kina w jakimś ciekawym miejscu i ciekawym czasie, ale fajnie by było opowiedzieć jakąś historię. Kilka etiud świetnych, znajdzie się też kilka perełek (np. Walter Salles) ale w przeważającej większości do bani. Szczególnie "ci najwięksi" spoczęli na laurach i się nie popisali. A szkoda, bo pomysł dobry.

Ze zbiorów etiud wciąż najlepszy dla mnie Paris I love you.

szakira

podpisuję się pod tym całkowicie. prawie dwie godziny nudy. i przy każdej końcówce myśli się: "niech następny będzie lepszy". niestety na palcach jednej ręki mogłabym policzyć te, które przypadły mi do gustu. szkoda.

użytkownik usunięty
szakira

Obejrzałem i już zapomniałem. Nawet lepsze kawałki giną w tym tłoku. Ledwo coś w człowieku zaiskrzy, a tu następne. Dużo podobnych motywów: puste sale kinowe, ślepi widzowie, romansujące parki. Odradzam oglądanie w kinie. Lepiej obejrzeć na DVD dozując po dwie, trzy sztuki na raz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones