PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=216910}
6,2 11 222
oceny
6,2 10 1 11222
6,0 20
ocen krytyków
Inland Empire
powrót do forum filmu Inland Empire

SZUKASZ PRZEJŚCIA? W tym filmie go znajdziesz. Miłość otwiera wszystkie drzwi królikom takim jak WY. To cały sens filmu i sztuki, który was wszech ogarnia, a wy szykacie odpowiedzi :)

użytkownik usunięty
filmwebfan

jestem pod olbrzymim wrażeniem Mulholland drive-ale jest to raczej odczucie mocno destrukcyjne,jak po Antychryście,Twoja recenzja mocno mnie zachęca do obejrzenia filmu...

ocenił(a) film na 10
filmwebfan

Miałem sen. Śniła mi się gra. Grałem w nią choć do teraz nie znam zasad. Grałem choć nie wiedziałem o co. Jednego jestem pewien - chodziło o moje życie.
Podobnie jest z tym filmem.
Bo jak opowiedzieć innym o tym co trudno powiedzieć ? Jak pokazać to czego nie widać ? Jak przekazać to na co nie ma słów ?

użytkownik usunięty
filmwebfan

wole Mulholland Dr. choć ten jest również świetny

ocenił(a) film na 9
filmwebfan

dokladnie jak mowisz , przeslaniem tego filmu jest,ze prosta milosc bez przeszkod, wyciagnie cie z kazdej destrukcyjnej iluzji, zagubienia....

filmwebfan

przekonany

użytkownik usunięty
filmwebfan

Nazywasz to nieco efekciarsko, niemniej - zgadzam się: to arcydzieło i jeden z najważniejszych filmów w ogóle. Pozdrawiam.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones