PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10145}

Alfabet

The Alphabet
6,3 4 617
ocen
6,3 10 1 4617
6,5 6
ocen krytyków
Alfabet
powrót do forum filmu Alfabet

Według mnie tamte dzieła są o niebo lepsze od tego tutaj.
Tylko trochę wątpliwa kwestia czy są to faktycznie wycięte fragmenty z filmu samego pana Lyncha...

XxXxxEVeRaxxXxX

Dla mnie Alfabet 2 genialny, daję mu 10/10, już dawno nic mnie tak nie zeschizowało;) A czy rzeczywiście jest to Lyncha to nie mam pojęcia. A trzeciej części w ogóle nie znalazłam na youtube, więc jak wiesz, gdzie obejrzeć, to możesz wysłać linka.

ocenił(a) film na 5
chica guapa

Proszę bardzo, "Alfabet 3" http://www.youtube.com/watch?v=PRVit9czlYg :)

XxXxxEVeRaxxXxX

Dzięki wielkie:)

ocenił(a) film na 5
chica guapa

Nie ma sprawy ;)

ocenił(a) film na 5
XxXxxEVeRaxxXxX

Sam nie wiem, jakoś mało lynchowskie - schizowało i próbowało podnieść adrenalinę nagłą głośnością - jeszcze się z tym u niego nie spotkałem. A co do samych filmów: dwójka mnie niesamowicie irytowała, grała na nerwach i się dłużyła. Gdyby była osobą, to bym jej wymierzył prawego sierpowego. Trójka niby dla odmiany nawiązuje znów do alfabetu, ale serio, nadal mnie to nie przekonuje. Schiza na schizie i to taka nieprzyjemna i nudnawa, aniżeli głeboki, lynchowski klimat. Jasne, filmoznawcą nie jestem, informacji o nim się nie doszukiwałem na necie - tam na pewno jest odpowiedź co do prawdziwości tych dzieł.

ocenił(a) film na 5
Voytash89

Hymm...ciekawa wypowiedź. Też nie przekopywałam zbyt dokładnie neta pod kontem lynchowości obu produkcji, ale wydaje mi się, że niewiele osób potrafi jednoznacznie określić czyje są to filmy. W każdym bądź razie jeśli ktoś na coś wiarygodnego trafi, będę zobowiązana :]

ocenił(a) film na 7
XxXxxEVeRaxxXxX

Myślę, że to jednak Lynch, o ile dobrze rozpoznaję w dwóch kolejnych częściach pojawia się ta sama aktorka, która jest obecna w pierwszej czyli Peggy Lynch. Poza odmienną muzyką w Alfabecie 2 i 3 (bardziej dynamiczną i symfoniczną) charakter wszystkich części jest bardzo zbliżony.

użytkownik usunięty
XxXxxEVeRaxxXxX

te kontynuacje nie wyszly spod reki lyncha, widac to na pierwszy rzut oka - znaczace roznice w stylu,niemniej ciekawe, 3 dorwac nie moge, bo zostala usunieta z yt

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones